Aralık 2011

 

Aramızdaki bir Vogon'un Skunk'ın götünü elleme şansını yakalamış olduğu da kayıtlara geçsin. Hatta kendisinin rakı masasında ''Ben bugüne bugün Skunk'ın götünü ellemiş adamım!'' diye övündüğü görülmüştür.

Küçüktüm ufacıktım ve bu filmi Erzincan'da seyrettiğimi hatırlıyorum, "Sizin içinizdeki su bize 100 yıl yeter" aklıma kazınmış ama Baytekin'in paslanmaz çelikten sütyeni o devirde aklımda kalmamış aklımız ermediğinden zahir. Hoş şimdi de aklım ermedi :))

 

Bu sabah Alkışlarla Yaşıyorum içeriğinde gördüm oradan da asıl Youtube kaynağına eriştim ve abone oldum son derece faideli bir eser Türk sineması açısından.

 

 

Yeni yılda daha çok dalış ve daha az dallamalık istiyorum hayatımda. Herkesin hayatında da daha çok deniz ve mutluluk daha az yavşaklık ve riya olsun mümkünse, bir de sağlık olsun.

 

Namaste,

Öylesine güzel günler geçiriyorum ki, bu aralar tek amacım şu videodaki Stas Baretskiy kafasına erişmek. Vodka ile ruhumu yıkayıp klip sonundaki mutant kurbağaya dönüşmek istiyorum.

 

Hayırlara vesile olsun.

Sabahın hayırlara vesile olacağı bir gezegende bazılarının "Al'manca çok rerörerö bir lisan, ancak marş söyler o kaba saba Al'man köylüleri miehh" benzeri talihsiz beyanatları üzerine geçmişin tozlu yapraklarından gönençli bir örnek ile tokat gibi bir cevab hazırladım.

 

Sonsuz ve çıkışsız düz bir çizgi. Üçgeninden bin beter.

Varoluş sıkıntımızı paylaşan, bize destek olan ama kendisi de bir varoluş tatsızlığına sahip olan kimse ya da kimseler.

Son Ğı'lar

Posta